16:24 30-10-2012 | Новини Прикарпаття
Переглядів: 3235

Чи буде війна за крісло голови Івано-Франківської обласної ради?Те, що воно залишиться порожнім, однозначно. І не тільки воно. Судячи навіть з тих результатів виборів, які є на момент написання цих рядків, уся Івано-Франківська обласна рада залишається практично некерованою.
 
Адже крім її голови Олександра Сича, мандати народних депутатів однозначно світять ще принаймні одному з заступників –Василеві Гладію та під хиткою позицією мандат голови бюджетної комісії Володимир Шкварилюк. Міркую, м’які крісла у Верховній Раді з відповідною зарплатою їх більш приваблять, ніж «царствування» у порівняно невеличкому регіоні України.

Та наразі ми говоримо лише про одну посаду – голови обласної ради. Ще король не вмер, бо ж поки Олександр Сич переїде займатися законотворчою діяльністю на всеукраїнському рівні мине може й до місяця, а вже шукають, на чию б честь вигукнути: «Хай живе король!».

Ходять чутки, що це обов’язково має бути “свободівець». Адже ця фракція має найбільше голосів в обласній раді і вона нікому не віддасть цю посаду. Тоді виникає три кандидатури: Василя Скрипничука, якій добряче залив сала за шкіру місцевої ОДА і має авторитет не тільки стійкого патріота, але й дуже розумної людини, до того ж трудоголіка. Далі йде головний лікар Солотвинської лікарні Манолій Піцюряк і голова однієї з комісій обласної ради Руслан Зелик. Щоправда, останній, швидше за все, також стане народним депутатом по партійних списках від «Свободи». На момент написання цих рядків ще невідома й доля пана Піцюряка. Адже він практично йде ніздря в ніздрю з Юрієм Дерев’янком. І, зауважимо, кандидатура Манолія Піцюряка була б бажаною як у Верховній Раді, так і на посаді обласного «війта».

Зрештою, однією «Свободою» спектр обласних депутатів не вичерпується. Скажімо, експерти схиляються, що обласну раду може очолити відомий прикарпатській політичний діяч Юрій Романюк. Досвід керування на такому рівні у нього є, адже свого часу був заступником в одного з попередніх обласних голів. А те, що про нього відгукуються як про харизматичну, а інколи і одіозну особу, так може нам нарешті й треба мати на цій посаді непересічну людину.

До речі, з приводу «одіозності», так нинішній калуській мер Ігор Насалик також свого вартий. Але й досі про нього говорять як про найбільш ймовірного голову Івано-Франківської ОДА. Про те, що нинішньому губернаторові (на жаль, саме російське «губернатор», а не українське «воєвода») Михайлові Вишиванюкові мають після виборів «сплести лапті» практично неприховано говорять навіть у коридорах облдержадміністрації. Хоча я б не поспішав з висновками. Далеко не простим є наш дядя Міша. Хотілося б, звісно, з повагою написати вуйко Михайло, але таке почесне звання треба заслужити. Тим не менше, Михайла Вишиванюка також розглядають як можливого майбутнього голову обласної ради.

Також, Микола Палійчук одного разу вже відмовився від крісла на користь Олександра Сича, та сьогодні уже не ті розклади. Адже всі соратники екс-губернатора з так званої «Франківської хартії» (а раніше «Спільна Праця») попрогравали свої округи. І тільки «приватизація» обласної ради може їх реабілітувати.

Не виключено, випливуть й інші кандидатури на цю посаду. Адже у нашій області такі привабливі ліси, гарна курортна місцевість, Недаремно ж серед кандидатів у народні депутати було чимало прямих чи опосередкованих представників групи «Приват». І треба бути готовим, що вони також спробують засунути свого дзьоба у наші справи…

Джерело: Стик


 


Коментарі (0)
Ваше ім’я:
 
Коментар:
 
 
 
 

Онлайн-підписка від ПриватБанку

Останні новини

 
05-12-2017
 
13:10
Протестувальники у Києві не випускають автомобіль із Сакаашвілі2
 
 
12:51
Замість шкільних булочок - наркотики3
 
 
12:36
Порошенко допускає збільшення мінімальної зарплати до 4100 гривень5
 
 
12:32
Саакашвілі затримали, коли він погрожував стрибнути з даху3
 
09-06-2017
 
08:22
Івано-Франківська УГП визначилася з обласним керівництвом3
 
01-06-2017
 
12:27
Захистімо дітей від російської агресії!5
 
31-05-2017
 
13:44
ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ під Мінюстом вимагали припинити політичне рейдерство4
 
 
10:45
Євген Нищук: Ми повинні дбати про свою цілісність, свою ідентифікацію4
 
30-05-2017
 
00:51
Микола Томенко розпочав зйомки фільму про Галич4
 
 
00:40
18-річний юнак загинув через незаконну "тарзанку" (відео)4
 
29-05-2017
 
15:19
Щастя не оминеш2
 
 
15:11
Мототрек у Галичі: відверті дебати про спорт і спокій4
 
 
10:09
Івано-Франківський осередок Галицької Партії обрав нове керівництво4
 
25-05-2017
 
01:34
Найцікавіші новини програми «Аргумент Гончарової» на минулому тижні з 15.05 по 19.05.20174
 
 
01:18
«Думаєте, жінки, які приїздять з Італії, розповідають правду?! 3
 
24-05-2016
 
17:47
У жахливій ДТП загинув двадцятирічний юнак (фото)4
 
05-05-2016
 
12:52
Литва заборонила в’їзд на свою територію 46 особам, яких пов’язують із засудженням Н.Савченко5
 
04-05-2016
 
13:02
НСЖУ оприлюднила список “Ворогів реформування преси”3
 
27-04-2016
 
12:20
Затверджено остаточну ціну на газ для населення4
 
 
11:22
Сьогодні відбудеться розіграш безкоштовних путівок у Дитячий табір «Артек-Буковель» від благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ»5
 
 

Опитування

Голосування завершено!

Хто на Вашу думку має найбільші шанси очолити Івано-Франківську обласну раду?
 
Микола Палійчук
Михайло Вишиванюк
Юрій Романюк
Роман Онуфріїв
Сергій Адамович
Олександр Шевченко
Руслан Гусак
Дмитро Дзвінчук
Манолій Піцуряк
Василь Скрипничук
Зіновій Митник
Остап Дзеса
Петро Шкутяк
Олександр Джура
Ігор Насалик
 
Проголосувало: 299
 

Партнери

НАША КНОПКА

 
 

Ліхтарі рекомендують

 
Робота, вакансії, резюме на
  http://job.ukr.net.
Популярні фільми прокату на
  KINOafisha.ua.
Програма телепередач на
  TVgid.ua.
Новини UKR.NET:
  політика, економіка, спорт та ін.