17:58 26-08-2015 | Політика
Переглядів: 962

Івано-Франківський обласний УКРОП і Громадський Революційний РУХ об’єднують зусилля на місцевих виборах (фото)Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та Громадський революційний рух ітимуть спільно на вибори. 26 серпня представники політичної сили підписали угоду про партнерство з громадськими активістами з Долини, Калуша, Коломиї та Богородчан.

Керівник обласного осередку УКРОПу Микола Палійчук зазначив, що партія прийняла рішення іти на вибори з громадськими активістами, діячами, яким не байдужа доля України: «Ці люди уже щось зробили. Наші хлопці їздять на Схід як волонтери, вони займають активну громадянську позицію щодо люстрації тих чиновників, які за часів Януковича зловживали службовим становищем і до сьогоднішнього дня, чомусь, на посаді. Тому з Громадським Революційним Рухом нам по дорозі».

Тарас Парфан, який представляє «Українську агенцію інвестицій і розвитку», ключовим у підписанні угоди назвав слово «партнерство». «Кожен із нас тут присутніх був засновником Громадського Революційного Руху, і саме в такому складі, розуміючи цілі, які перед собою ставить УКРОП, нам комфортно працювати разом», - додав він.

Головна ціль спільної роботи - об’єднання українських патріотичних сил навколо національної ідеї, а не «під тимчасового лідера». «За два роки ми не побачили реалізації головних цінностей Майдану, - каже керівник ГО «Молода нація» міста Долини Алла Шевченко, - тому ми сьогодні приймаємо рішення про об’єднання, бо інакшим чином не матимемо інструментів для проведення реальних реформ. Ми готові працювати і брати на себе відповідальність».

Серед активістів – представник ГО «Народний контроль» (м. Долина) Юрій Довжанський, що був поранений на Майдані. Каже, що іде на вибори не заради збагачення чи відстоювання власних інтересів, а щоб забезпечити реалізацію завдань, висунутих Українською Національною Революцією.

«Люди, які прийшли після революції гідності, називали себе владою «камікадзе», - зауважив Роман Кутєйніков з Військово-патріотичного об’єднання «Коломия-центр», -  але ми побачили, як ця влада «камікадзе» перетворилася на владу дуже багату, а «камікадзе» став наш народ. Тому ми не можемо сидіти осторонь, нам треба щось робити».

Громадські діячі виступають за проведення реформи публічної влади в Україні, шляхом обмеження повноважень Уряду і передачі влади та ресурсів територіальним громадам.

 «Все що нас не вбиває – робить нас сильнішими. Ми під час Революції Гідності ту систему не вбили. То ж проти теперішнього «Розподіляй та володарюй!» ми протиставимо «Об’єднуй та направляй!», тому вдячні партії УКРОП за надану можливість – партнерство», - зазначив Володимир Іваницький (Спілка малого і середнього бізнесу «Альтернатива» , м.Калуш).

Громадські активісти виступають за народне представництво у владі, а не обслуговування інтересів партійного лідера чи олігарха. «Значно простіше буде впливати на громадські процеси, якщо делегувати представників руху в органи місцевого самоврядування, а тим паче, спільно з УКРОПом», - каже Ярослав Свідрак (ПСТ «Грім», смт.Богородчани).

Обласний УКРОП та Громадський Революційних РУХ, спільно з однодумцями, мають намір мобілізувати громадянське суспільство для формування самодостатніх територіальних громад і приведення у владу, і на місцях, і в Києві, патріотично налаштованих, чесних, самовідданих громадян України, які через проведення реформ забезпечать реалізацію поставлених цілей та досягнення визначеної мети.

«Ми закликаємо всіх небайдужих громадських діячів, волонтерів, представників великого і середнього бізнесу до співпраці. Ми готові підписати з ними таку ж угоду - не тільки для участі у виборах, а й для роботи після них. Бо наша мета – завершення революції та зміна системи влади», - резюмував Микола Палійчук.


 


Коментарі (0)
Ваше ім’я:
 
Коментар:
 
 
 
 

Онлайн-підписка від ПриватБанку

Останні новини

 
05-12-2017
 
13:10
Протестувальники у Києві не випускають автомобіль із Сакаашвілі2
 
 
12:51
Замість шкільних булочок - наркотики3
 
 
12:36
Порошенко допускає збільшення мінімальної зарплати до 4100 гривень5
 
 
12:32
Саакашвілі затримали, коли він погрожував стрибнути з даху3
 
09-06-2017
 
08:22
Івано-Франківська УГП визначилася з обласним керівництвом3
 
01-06-2017
 
12:27
Захистімо дітей від російської агресії!5
 
31-05-2017
 
13:44
ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ під Мінюстом вимагали припинити політичне рейдерство4
 
 
10:45
Євген Нищук: Ми повинні дбати про свою цілісність, свою ідентифікацію4
 
30-05-2017
 
00:51
Микола Томенко розпочав зйомки фільму про Галич4
 
 
00:40
18-річний юнак загинув через незаконну "тарзанку" (відео)4
 
29-05-2017
 
15:19
Щастя не оминеш2
 
 
15:11
Мототрек у Галичі: відверті дебати про спорт і спокій4
 
 
10:09
Івано-Франківський осередок Галицької Партії обрав нове керівництво4
 
25-05-2017
 
01:34
Найцікавіші новини програми «Аргумент Гончарової» на минулому тижні з 15.05 по 19.05.20174
 
 
01:18
«Думаєте, жінки, які приїздять з Італії, розповідають правду?! 3
 
24-05-2016
 
17:47
У жахливій ДТП загинув двадцятирічний юнак (фото)4
 
05-05-2016
 
12:52
Литва заборонила в’їзд на свою територію 46 особам, яких пов’язують із засудженням Н.Савченко5
 
04-05-2016
 
13:02
НСЖУ оприлюднила список “Ворогів реформування преси”3
 
27-04-2016
 
12:20
Затверджено остаточну ціну на газ для населення4
 
 
11:22
Сьогодні відбудеться розіграш безкоштовних путівок у Дитячий табір «Артек-Буковель» від благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ»5
 
 

Опитування

Голосування завершено!

Хто на Вашу думку має найбільші шанси очолити Івано-Франківську обласну раду?
 
Микола Палійчук
Михайло Вишиванюк
Юрій Романюк
Роман Онуфріїв
Сергій Адамович
Олександр Шевченко
Руслан Гусак
Дмитро Дзвінчук
Манолій Піцуряк
Василь Скрипничук
Зіновій Митник
Остап Дзеса
Петро Шкутяк
Олександр Джура
Ігор Насалик
 
Проголосувало: 299
 

Партнери

НАША КНОПКА

 
 

Ліхтарі рекомендують

 
Робота, вакансії, резюме на
  http://job.ukr.net.
Популярні фільми прокату на
  KINOafisha.ua.
Програма телепередач на
  TVgid.ua.
Новини UKR.NET:
  політика, економіка, спорт та ін.